Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přívod plynu za sádrokartonem

Neví někdo, jak se tváří norma na vedení plynu v měděné trubce za sádrokartonem. Na jejím konci by byl osazený ventil, před kterým by byly servisní dvířka umístěné pod úrovní pracovní desky kuchyňské linky. Tzn., že v případě potřeby by byl volně přístupný. Je nějaká minimální velikost těchto dvířek? Trubka by byla vidět z druhé strany ve stoupačkách.

Vím, četl jsem. Takže za předpokladu, že do sádrokartonu pod stropem umístím mřížky a před ventilem budou revizní dvířka, přičemž průběh celého vedení bude patrný z druhé strany umakartového jádra ze strany WC, bude normě tímto učiněno zadost?