Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava betonového jezírka

Dobrý den všem,
Prosím vás všechny přítomné o radu, co použít na zacelení viditelných souvislých prasklin ve dně betonového jezírka (léta nepoužívaného).
Našel jsem různé rady jako lepidlo na polystyren (prý velmi dobré řešení) nebo použít "nátěrové hydroizolační pasty" (nevím, co přesně je tím míněno).

Děkuji moc všem za rady a odpovědi.

Dobrý den,
Omlouvám se vám, že oprašuji vlastní starší dotaz, ale mohu se prosím zeptat, kterak nejlépe vyrobím ten betonový potěr, co všechno k tomu potřebuji a jak jej nejlépe nanést na povrch (kulatá zednická štětka?)

Děkuji vám za tipy a rady... rád bych tu opravu jezírka v co nejkratší době zrealizoval.

jasně, jako nátěr se to dá použít. pokud jsou trhliny závažnější, tak použij stěrku. a velmi správně v odkazu píšou: nesmíš dopustit, aby se to spálilo. až to krapet vytvrdne, jezírko napusť trochou vody. popřípadě to dělej večer.

kdyžtak dej fotku, ať se vidí to "neštěstí".