Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem auto s malou sptřebou?

dobrý den. Chctěl bych si koupit nový vůz. Líbi se mi auta na styl jakoby skoro jeepu. Něco jako škoda Yeti, Dacia duster, apod. Neznám ale auta od jiných značek (suzuki,....) Preferuju benzín. Možná to bude směšné, ale chtěl bych takou verzi aby průěrná spotřeba byla max cca 6litrů. Ale zase nechci zaplatit za nový vůz více jak 350tis.,- Vejdu se s mými požadavky a představami do reality? Dokážete mi poradit jaký vůz koupit?
děkuju

tenhle yaris začíná někde na 350, možná i o chlup méně ;-), jenže ony jsou hybridy ekonomické jen na papíře...

upřímě řečeno, mít rozpočet na auto 350tis, tak si ho koupim za 100-200tis (v téhle cenové kategorii se koupí slušná vozítka s malým nájezdem), nechám řádně zkouknout/opravit - ono stejně asi nebude moc co, předělám na plyn, a zbytek než projezdím, tak mam našetřeno na další :-) a tu ojetinu pořád střelím minimálně za polovic kupní ceny, za ty 3-4roky co s tim budu jezdit, se toho nemusim dotknout (údržba)