Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neteče teplá voda

Ahoj, potřeboval bych poradit s ohřívačem vody v provozu je tak 5 let. http://www.eariston.cz/index.php?action=product_de tail&ID=11&menu=aeov
Pustím teplou a začne téct tak 2 vteřiny a pak jen hodně slabě (skoro vůbec). Ty 2 vteřiny teče normálně asi jak je to natlakované.
V návodu jsem nenašel žádné sítko které by bylo třeba zanešené.
Baterii jsem rozdělal a je v pořádku.
Děkuji za radu.

Z to co je zmíneno: " baterii jsem měl celou rozdělanou i kartuš " usuzuji že to užívaš jako klasický bojler, značí, máš na prívodu studené vody do ohrívače pojištovací ventil, ten obvykle býva v provedení s integrovanou zpetnou klapkou.

Pravdepodobne se s ní neco stalo a je proste částečne nepropustná. To se stáva. Overit to, není nic složité. Podle montáže povol nejaký spoj za pojištovacim ventilem . Je tam tlak ? Teče voda i po dobu delší než ty 2 vteřiny ?