Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teplovodní výměník

Dobrý den,
uvažuji o vytápění domu pomocí teplovodního výměníku. Mám stará kachlová kamna, které vytopí samy s přehledem 2 místnosti. Do dalších pokojů bych udělal teplovodní rozvod do radiátorů. Na netu jsem našel tento výměník viz foto(vyrábí polská firma v různých velikostech z nerez oceli). Prosím o napsání jakýchkoliv nápadů. zkušeností, postřehů, rad........

Díky předem.

dobry den jestli tam mas moznost tohle vsunout na trubku co ti odvadi spaliny do komina tak to vrele doporucuju http://www.mbterm-krby.cz/cz/prislusenstvi-krbovyc h-vlozek/1049-teplovodni-vymenik-turbo-200.html mam krbovou vlozku puvidne jen vzduchove vytapeni po prvni zimne sem se rozhodl cely system predelat a nandal tam este tenhle nepuvodni vymnenik vyhrivam tim tri dalsi pokoje a jeden bojler s kombinaci se vzduchem je tu fakt velice dobrej tepelnej komfort jestli jsi to este nijak nevyresil tak doporucuji