Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Televize s Wifi

Dobrý den, mám dotaz ohledně funkce wifi systému u TV. Pokud bych chtěl z PC puštět film,popř. i hru, stačí když bude v televizi zapojen wifi přijímač, který vypadá jako flashka nebo se musí koupit ,,jakýsi´´ DLNA přístroj? a jak je to s rychlostí přenosu, zavisí to na rychlosti internetu nebo routeru(jestli by to stihalo i HD)? mám v merku tuto TV http://www.alza.cz/42-lg-42ls570s-d317586.htm#popi s . Díky

s tou WIFInou bych se trochu bál rychlosti. Já mám třeba v TV lan kartu a přes switch propojený do NASu. jedem na to filmy a kluk pohádky. Stahnu, hodím na disk a pc nemusí běžet. s tou wifi to takhle asi nebude, většinou má tv slot pro svojí určitou wifi kartu. DLNA je něco jiného( v popisu je psáno LAN karta a wifi ready) to znamená připraveno pro kartičku, ale od výrobce