Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Motorka je slabá

Zdravím. Mám Hondu PX-R, je nově seštelovaná, po rovince se trochu rozjede, ale dokopce spomaluje až skoro úplně zastaví.
Pomohl by nový výbrus?
Děkuji

Žádný měřák nehledej, nemá to cenu musel by jsi porovnat tlaky u naprosto nového motoru a toho Tvého, aby to bylo trochu porovnatelné. Jiné je to u aut tam se tlaky nechají zjistit. Ta honda je už vysloužilá dáma tak přichází v úvahu asi toto:
1. válec už vykazuje opotřebení (nutný výbrus)
2. kroužky mohou být ojeté (pozná se to u demontovaného válce
když se sundá z pístu a vloží se do válce,kde nesmí být
mezi zámky kroužku více jak 1 mm mezera)
3. Kroužky mohou být zapečené, popř. plné drážky karbonu a
kroužky nemohou dilatovat
4. S ohledem na věk mohou být simerinky na klice ztvrdlé nebo
je zkorodovaná pružina na simerinku a netěsní
5. Nevhodně seřízený předstih pokud nemá elekronický
6. Přisávání vzduchu pod karburací
7. Přicpaný výfuk karbonem