Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přestupek na zákazu stání - B29

Zdravím, mám dotaz. Stál jsem na B29 byla to chvilka, ale když jsem přišel měl jsem za stěračem vypsaný bloček že se mám dostavit na MP podat vysvětlení. Dá se dnes ešte odvolat na osobu blízkou nebo se jinak vykroutit? Díky za odpověď

Změna předmětu, původně: Prestupek B29 (sHpy00n)

Tato značka má vysvětlení, že na tom místě můžeš zastavit za účelem vyložení osob popř. nákupu a odjet. Již si nepamatuji toleranci doby nutné k vyložení a odjetí, ale snad se mělo jednat do tří minut. To by měli uznat, otázka je jestli nestáli opodál a čas měřili. Jinak značka zákazu zastavení je jasná, je na ni červený kříž.

Nedávno jsem viděl starou kriminálku, kde policista ukazuje řidiči na zákazu stání otevřenou dlaň, čili 5 minut. Oni to klenotnictví vopravdu vykradli za chvilku, takže všechno bylo v pořádku. Policajt byl spokojenej a lupiči taky.
Lidi by se k sobě měli chovat ohleduplně a bylo by dobře. :-D