Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tlak kotle

dobrý den,
můžete mi někdo poradit, na jaký tlak se obecně napouští elektrický kotel? je to obecné nebo to má každý jinak? Nejede mi kotel, protože spadl tlak na nulu, potřebuju dopustit vodu do soustavy, ale nevím, na jakou hodnotu tlaku. Děkuji

děkuju Vám za reakce. Kotel je to Dakon, typ teď nevím, je to v nájmu, kam se teď nedostanu. Kotel má ciferník tlaku max.na hodnotu 4 a červená šipička končí někde před hodnotou 2,5, o které píšete.
Pojistka nebo expanzomat mi nic neříká. Jde mi o to, jestli to napustí ta osoba na 2,5, pak odvzdušní radiátory, tak jestli se s tím nemůže něco stát, třeba ten zmiňovaný přetlak nebo výbuch :) jestli mi rozumíte. Díky