Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou použít krytinu na pultovou střechu

Dobrý den, prosím o radu, jakou použít krytinu na pultovou střechu cca 40 m2 se spádem 30 st.Jedná se o zastřešení poloviny staré stodoly, ze které byla původní střecha i s krovem pro havarijní stav odstraněna. Na krov použijeme staré a zdravé trámy,
krytinu jsme uvažovali z hlediska zatížení, ale i nedostatku financí plechovou, ale necháme si poradit.Za každou radu děkujeme.
Změna předmětu, původně: krytina (Kurt)

Nejlevnější by bylo sehnat někde pěkný starší tašky sundaný třeba z nějaký bouračky. Sehnal jsem si na kůlnu srdcovky za sundání a odvoz. Byly jak nový. Majitelé je při rekonstrukci podkroví měnily za bramak a myslím, že ty betonky z bramaku ještě přežijou :-).