Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou použít krytinu na pultovou střechu

Dobrý den, prosím o radu, jakou použít krytinu na pultovou střechu cca 40 m2 se spádem 30 st.Jedná se o zastřešení poloviny staré stodoly, ze které byla původní střecha i s krovem pro havarijní stav odstraněna. Na krov použijeme staré a zdravé trámy,
krytinu jsme uvažovali z hlediska zatížení, ale i nedostatku financí plechovou, ale necháme si poradit.Za každou radu děkujeme.
Změna předmětu, původně: krytina (Kurt)

Dobry den pozijte lehci krytinu satjam lindab podobna taskam v delce az 6metru dava se na latovani pokud bude stodola casem obyvatelna pouzijte pod kontralate kontaktni difuzni folii jinak nekontaktni ale ta se nema dotykat izolace tvori se stanovy efek zacne zatekat do izolace

Nejlevnější by bylo sehnat někde pěkný starší tašky sundaný třeba z nějaký bouračky. Sehnal jsem si na kůlnu srdcovky za sundání a odvoz. Byly jak nový. Majitelé je při rekonstrukci podkroví měnily za bramak a myslím, že ty betonky z bramaku ještě přežijou :-).