Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem voda ve felicii:(

ahoj, mám problém. Do auta (felicie 1.3) mi asi rok teče vodo. Mysleli jsme, že je to předním sklem jelikož pod pedály je pořád kaluž. Tak jsme nechali vyměnit těsnění na předním skle. Teče tam sice míň, ale pořád. Nemáte prosím radu kudy by tam mohlo jinudy téct? Už jsme bezradní:( Děkuji

Vyndej přední sedadla, aby tam bylo místo a mohl jsi se pohybovat, zavři se v autě s baterkou a někdo další ať hadicí stříká vodu.
Já jsem takhle našel místo, kudy mi teklo do auta a teklo o půl metru jinde než to kapalo. Jakmile uvnř uvidíš pramínek vody, tak jít po něm, až najdeš ďouru. Měl jsem to štěstí, že jsem zasilikonoval sklo a byl pokoj.