Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Napájení reproduktorů

Ahoj všem chtěl by jsem si přestavět reproduktory které jsou napájeny pomocí usb.
Tak aby nebyly závislé na externím zdroji (sít,usb).
Mám spoustu baterek 3,6V z nokií podobné baterie se v podobných zařízeních používají k napájení.
Otázka zní jak mám aku připájet aby byla schopna se zároven i pomocí usb nabít.
Bude stačit ji umístit pararelně na napájecí usb kabel s tím že přidám ještě vypínač ?

Jedná se o tyto reproduktorky

http://www.alza.cz/genius-sp-u115-cerne-d284979.ht m

Díky všem za rady

Martin

Smúla ...., aku z mobilú a notebooku nutne vyžaduje kontrolér rídici nabíjení.

Špatne navržený režim nabíjení múže vyvolát drobný a následne veliký požár. Je tam sice tepelná poistka ..

Občas se v minulosti chybka vloudila i renomovaným výrobcúm kdečeho, následne menili výrobky, upgradovali firmware u milionú kusú.