Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dřezová baterie

Zdravím nemáte někdo zkušenost s výměnou kartuše v baterii?Baterie mi začala protékat v místech viz.obr.Vymenil jsem kartuši za novou a cca.po měsíci se objevila stejná závada.Co s tím poraďte...Díky

[90baterie.jpg][/URL]

Tak jsem v obchodě zakoupil novou pákovku ale po poradě s majitelem obchodu mi sdělil že prosakování v těchto místech není chybou v kartuši(bylo mu divné,že by po měsíci nová kartuš tekla)(mě ne :-D),ale stačí prý vyměnit dva gumové okroužky.Cena 40,-oprava hodinku.Díky ochotnýmu prodavači který před svým ziskem poradil.Takových moc není a příště už jinam nakupovat nepujdu.

(Tady je nakres,jinou baterii jsem nenašel,ale princip je stejný.)
[http://www.q3.cz/images/76pakova_vodovodni_bater.j pg][/URL]