Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím nahradit "tepelné koule" v topení pro kocoura?

Před několika lety jsem pro našeho kocoura postavil venku příbytek z polystyrénových desek a zavedl do něj termostatem řízené el. topení - do hliníkové krabice jsem dal dvě 40W žárovky. Není to ale spolehlivé - při spálení než jsem si to uvědomil mi vzaly triak, pak jsem tam dal pojistku, ale měňte ji nebo žárovku při -25 st.C. Navíc tyto "tepelné koule" díky EU končí. Existuje nějaké malé topné těleso kterým bych tyto žárovky nahradil? Na internetu jsem viděl jakési topné plochy ale ty mají teplotu 80 st.C., na tom by mi asi kocour neležel.. Napadne někoho něco?

Zdravá venkovní kočka (=co jí nikdy nepouštíš do bytu) nepotřebuje žádné topení, naopak když vyleze ven z tepla, může nastydnout (kočičí rýma). Dobře živené kočce nevadí ani veliké mrazy. Bohatě postačí úkryt kde na ní nepadá to hnusné bílé svinstvo a nefučí vichr. Vyprdni se na topení a dávej kocourovi dobré krmení. Nezapomeň v mrazu mu dát napít nezamrzlou vodu.