Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vyhnat hryzce ze zahrady.

Zdravím všechny přítomné a prosím o radu,jak vyhnat hryzce ze zahrady,popřípadě zabít.Naše zahrada se nachází přímo u malé říčky a hryzec vzal útokem veškerou zeleninu a jeho chodby jsou úplně všude,máte s tím někdo nějakou zkušenost?Za každý nápad předem děkuji.....

Měl jsem hryzce také, poradili mi el. rušič (válec s el. rušičkou uvnitř) co se zahrabává do země. Pípá to v intervalu asi 15 sec a další (protože mám psa) jedovatý gel v kartuši. Do děr vytlačíte trochu růžového gelu a oni to odnesou až do hnízda a otráví se. Musím říct že to ustalo a mám klid jenže letos se objevily zase myši. Myši dělají jen díry v trávníku, hryzci mi dělaly chodby těsně pod povrchem a krtince. Kdyby jste náhodou měli krtka tak existuje látka která se rozmíchá s vodou a proleje se trávník, on pak smrdí a krtci odejdou. Musí se to ale opakovat dvakrát do roka.