Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kotec pro psa

Dobrý den,
chystám se udělat kotec pro psa u zahradního domku, klasický s kovovou konstrukcí a karisítěmi, nevím si ale rady se základem

345bseg.jpg
zde je nákres umístění

mám k dispozici i staré pálené cihly 30x15x20cm v počtu asi 30ks, jestli bych je mohl po vykopání hlíny a vyrovnání terénu použít jako základ, poté zalít betonem ? mezi hlínu a cihly sypat štěrk nebo i nějakou izolační vrstvu?
nepotřebuji aby to vydrželo 20 let, ale aby to nepracovalo, neprasklo atd
díky za radu a postup se základní deskou

Já mám kovový kotec na betonové desce. Srovnal jsem zem, dal 4 trámy a vylil betonem. Tloušťka cca 8cm. Po vyschnutí trámky odendal aposadil kotec a boudu. Po 4 letech jsem nezaregistroval, že by se to jakkoli hnulo nebo prasklo a pejsek je spokojenej.