Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nefunkční zpátečka

Dobrý den,prosím o radu. Při vložkování komínu jsem měl odpojený kotel,vodu jem ohříval elektrikou v kombinovaném bojleru Na přívodu jsem bojler uzavřel kulovým uzávěrem a na výstupu z bojleru taky kulovým uzávěrem. Po zprovoznění kotle jsem otevřel uzávěry a od té doby mi nejde voda z bojleru do zpátečky ke kotli.Vše je odvzdušněné.Děkuji za rady

Jak, "nejde zpátečka"? Jak víš, že zrovna zpátečka nejde, co když nejde třeba teplá z kotle? Zavírat oba kuláky a ohřívat bojlér elektrikou je docela o tlamu, můžeš bojlér dobře zničit. Když budeš mít štěstí, i za docela slušného výbuchu.