Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pingpongová pálka

Ahojte, nevím jestli tenhle dotaz patří zrovna do kutilstvi, ale nejvíc se tomu mému podoba kategorie kutilstvi.Ze vším jste mi tady vždy poradili, tak se na vás obracím.Chtěl bych si podomácku vyrobit pingpongovou pálku.Chtěl bych s vámi poradit co na to potřebuji a popřípadě dohodnout i na postupu.Všem děkuji, že si můj dlouhý dotaz přečtou a popřípadě odpoví.Děkuji

No jak psal "filuta", stejnou pálku jakou vyrobíš ty, koupíš za 50Kč. Pokud máš ale v úmyslu si vyrobit profi dřevo, které se normálně s cenou pohybuje kolem tisícovky, tak na to zapoměň. To je lepeno z X vrstev, rozličných dřevin a ještě technologií, kterou doma stejně nemáš. A výroba profi potahů doma, je už úplně scifi. Navíc, stejně s ní by jsi pak mohl hrát akorát na dvorku, bo nebude schválena ITTF. Pokud chceš nějakou lepší pálku a nemáš moc peněz, zkuz zajít do nějakého místního klubu stolního tenisu (čím větší soutěž hrají, tím líp) a zeptat se jestli někdo nějakou straší neprodá. Potahy i dřeva se velice často mění, pro profi ligového hráče už je ohraná, pro hráče okresního přeboru skoro jak nová a ještě mu 3 roky poslouží.