Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem motor jawa 50

Dobrý den mám takoví nápad nedávno jsem našel v komoře motor za pionýra je zarezlej a zkoušel jsem to petrolejem a nic nepomáhá a tak mě napadlo přebrousit si ho na 90ccm je to motor jen tak abych dobře pochopil jak to všechno funguje a tak takže když se to nepovede tak se prd stane :-) Myslíte že by to šlo? mám doma už přesně udělanej čep s drážkami a brusnou pastu kterou po přebroušení nanesu do válce. Myslel jsem to takto nechám to přebrousit poté na ten čep nanesu brusnou pastu a pěkně to vymáznu aby se to blejskalo jako zrcadlo :-) nikdy předtím jsem to nedělal tak jsem zvědav zda-li mi to víde :-D nejsem si uplně jist jestli budou s tim jiným pístem sedět kanáli kdyžtak jsem si myslel že bych jeden kroužek z pístu odebral a jeho drážku nechal zavařit a trochu ho vosoustružit co myslíte je to blbost nebo šílený nápad který by mohl vijít? :-D

Watto, dříve nežli zadáš nějaký dotaz zkus popřemýšlet jestli to má nějaký smysl, aby nedocházelo k nějakým nevhodným příspěvků na Tvoji stranu. Vím, že se chceš něco dozvědět, ale tak to nezískáš. Tento příklad slouží za vše. Copak ve škole jste nedělali výpočty z geometrie na objemy? Je to přece jednoduché. Tady znáš zdvih, objem a chceš vrtání tak si veličiny dosad do vzorce a vyjde Ti vrtání. Válec vlastníš tak si můžeš na základě výpočtu změřit jaká síla materiálu ti zůstane. O něco se ti zvětší sací kanál, ale přepouštěcí kanály také a už bude jiné vyplachování. Pokud nebudeš mít píst, který to vše bude elimitovat tak místo výkonu to můžeš zahodit!!