Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Izolace jímky

Dobrý den

Potřeboval bych poradit ohledně izolace jímky. Jímnka je venku - vybetonovaná (stěny i dno mají cca 35 cm, ale voda z ní trochu uniká - praskliny nikde nejsou). Přemýšlím, jestli stěny a dno zadělat Ipou , nebo obložit mrazuvzdornou dlažbou. Co myslíte, že bude lepší ? vydržela by ta dlažba?
Děkuji

Ta penetrace a Ipa mi je jasná. Zajímal by mě spíš názor na to obložení dlažbou - mám doma cca 25m , které už nepoužiji, takže finančně by to pro mě nebylo moc nákladné . Udrží to vodu, aby neunikala?

tak stoprocentní jistotu určitě nemám. Dlažby a různé druhy obkladů jsem už lepil mnohokrát -zatím vše drží a nic nepraská doma, ani venku :-) Ale je mi jasné, že toto je hodně specifiká věc. Narozdíl od ipy, s tou jsem ještě nepracoval.
Vyžaduje toto obkládání nějaký specifický postup odlišný od obkládání v exteríéru?