Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj z PC

Prosím ,máte někdo zkušenost se zdrojem z PC 200W zda ho lze použít jako napaječ autoledničky 48W , jaké je potřeba provést úpravy

Jakej zdroj? AT nebo ATX?
Zatizit 5V vetev, staci nejakou zarovickou(klidne i 12V, bude jenom zhnout, prijde mezi cervenej a cernej) a v pripade ATX zdroje propojit zelenej s cernym.
Lednicku mezi zlutej a zelenej.
Problem by bejt nemel 48W jsou 4A na 12V a to normalni PC zdroj da.

Děkuji moc již to funguje typ jsem nikde nepřečetl ale asi AT zatížil jsem 5V a jde ven 12V zkušebně zatíženo Halogenkou 55W a svítí v pohodě . zelený tam není jen modrý, oranžový , bílý a mnoho žlutých ,červených a černých