Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ukládání nářadí v dílně

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jak řešíte ukládání nabíječek k různým aku nářadí. Nářadí se hromadí, u každého je jiný zdroj, už pomalu nevím k čemu je jaký. Dneska jsem se rozhodl v nich udělat pořádek. Udělám to nejspíš tak že na každý zdroj seženu krabičku a popíšu si je. Tak mě napadlo se zeptat jaký kdo má systém v ukládání nářadí v dílně.

To bych ještě pochopil, aby byl na pracovišti pořádek a každá šichta to dávala po sobě do původního stavu. Ale aby i vedoucí pracovníci měli na stole namalovaný chlívečky s popiskama - MYŠ, KLÁVESNICE, TUŽKY, SEŠÍVAČKA, POČÍTAČ, tak to mi přijde dotaženo ad absurdum.

Něco hledám, tak si prohlížím dotazy s mými odpověďmi. Co se týká schodů: Byl jsem někde, kde bylo poměrně dlouhé schodiště a když jsem šel po něm nahoru, vždycky jsem na posledním schodu zakopnul, než jsem pochopil, že ten schod je o něco vyšší než ty ostatní v tom schodišti (pak už jsem si dával pozor). Takže pokud by byla směrnice, že schody na schodišti mají mít stejné rozměry, tak bych to pochopil.