Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ukládání nářadí v dílně

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jak řešíte ukládání nabíječek k různým aku nářadí. Nářadí se hromadí, u každého je jiný zdroj, už pomalu nevím k čemu je jaký. Dneska jsem se rozhodl v nich udělat pořádek. Udělám to nejspíš tak že na každý zdroj seženu krabičku a popíšu si je. Tak mě napadlo se zeptat jaký kdo má systém v ukládání nářadí v dílně.

To bych ještě pochopil, aby byl na pracovišti pořádek a každá šichta to dávala po sobě do původního stavu. Ale aby i vedoucí pracovníci měli na stole namalovaný chlívečky s popiskama - MYŠ, KLÁVESNICE, TUŽKY, SEŠÍVAČKA, POČÍTAČ, tak to mi přijde dotaženo ad absurdum.

Něco hledám, tak si prohlížím dotazy s mými odpověďmi. Co se týká schodů: Byl jsem někde, kde bylo poměrně dlouhé schodiště a když jsem šel po něm nahoru, vždycky jsem na posledním schodu zakopnul, než jsem pochopil, že ten schod je o něco vyšší než ty ostatní v tom schodišti (pak už jsem si dával pozor). Takže pokud by byla směrnice, že schody na schodišti mají mít stejné rozměry, tak bych to pochopil.

Super, ve škole den co den porušuju úplně všechno. Když nestíhám hodinu, tak to beru vlevo po dvou schodech a ani mě nenapadne držet se zábradlí.
Asi jsem divnej, ale v životě by mě nenapadlo si někomu stěžovat, že jsem si rozbil hubu na jeho schodech. Chápu, že právně to tak je, ale můj rozum mi říká, že když si v zimě zlámu nohu na chodníku, tak za to nemůže ten, který má dům vedle, ale já, protože jsem blbec a šel jsem dál i když jsem viděl, že to není rozumný nápad.

A bude hůř. Ještě je potřeba ze škol zlikvidovat matematiku, aby prošli i blbci a dále zvyšovat počet univerzit pro studium tzv. humanitních oborů. Ty lidi je potom potřeba nějak zaměstnat, vyhodnocovat práci jiných je pro ně ideální uplatnění, když už je všechny nepobere státní sektor.

Inteligent ovládá chaos. Proto mám raději všechny zdroje popsány samolepícíma Dymo páskama. Často se mi přihodí, že se zdroj ihned nenacpe do správného kufříku (některé přístroje ani kufřík nemají). Již několikrát nápis zachránil stroj před zhoubou na absenci napájení.