Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pískající a hučící kolo

Čau,mám starší Feldu a při ujetí delší vzdálenosti se objevuje hučení v předním levém kole.Hučení po nějaké době přestane.Samotné kolo je na rozdíl od ostatních teplejší.Mohlo by to být ložisko nebo brzdy?Nevíte na kolik by mohla vyjít oprava?Díky za rady.

Dobrý večer,vypadá to opravdu na ložisko,nedavno jsem je měnil na obou stranách známým,také to hučelo,přizval jsem další poradce ,kámoše automechaniky k poslechu a shodli jsme se na ložiscích.Je tam dvouřadé ložisko,zajištěné segrovkou.Vyrážel jsem ho na svěráku vyrážečem vlasní výroby,stočená stará dvoucoulová mufna.Dělal jsem tuto věc poprvé v životě a za dopoledne hotovo obě strany,beze spěchu.Ale pokud nemáte nářadí a zkušenosti mechanika,dejte raději do servisu.Ložiska jsem platil okolo tří set korun za jedno.