Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde kúpiť magnetické tesnenie na dvere mrazničky?

Mám staršiu mrazničku, je to ok okrem tesnenia dvere - prepustí vzduch,je asi magnet starý.Potrebujem tesnenie s rozmermi 53 x 95 cm. Na googli nie čo som našiel, ale spoločnosť pošle to len opravárom, pri objednávke treba zadať aj názov fyrmy DIČ,Ičo a čo ja viem,že čo všetko,tak že pre mňa by to neposlali.Ako to vyriešiť?
Za poradu vopred ďakujem.S pozdravom.

viem, že píšem neskoro, no možno pre iných. Viem, že je napísané, že predajú len firmám, no ja spm aj tak napísala (normálny mail, nie objednávku) a čuduj sa svete bez akýchkoľvek pripomienok mi tesnenie poslali. Asi už majú skúsenosti, že opravári im to neberú.