Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytápěná betonová podlaha - povrchovka

Ve sklepě hystorické budovy mám vytápěnou betonovou podlahu. Objekt mám v pronájmu, mám tam mít sklad, ovšem otevřený návštěvníkům. Podle vyjádření mého stavebního dozoru se nevyplatí pokládat tam dlažbu. Sklep má žulovou obloukovou klenbu. Jde mi o to, co mám s tou podlahou udělat jako nejlepší řešení... V podstatě půjde o výstavní prostory, které takto nemůžu klasifikovat - je to v Německu a nemůžu tam mít oficiální lokál, protože ve sklepě není dvojí východ.

Stavební dozor usoudil, že se Vám to nevyplatí? Nemá dozírat nad technikou provedení a pokud chcete mít podlahu třeba mramorovou, má mít výhrady k tomu, že bude klouzat a ne k ceně?
Mám zkušenosti s kobercem na vytápěné podlaze, což si myslím, že je nejméně vhodný povrch z hlediska průchodu tepla - přes to léta funguje. Dejte si tam cokoliv, co je pohledově a užitkově vhodné, ale v tomto směru je dotaz nekompletní a nezodpověditelný.