Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dá se ta TV nějak opravit?

Zdravím všechny, prosím o radu, jestli má někdo zkušenost s následujícím problémem. Asi 5minut po zapnutí se mi automaticky vypne TV zn.MASCOM cca 8let stará. Ví někdo v čem je problém popř. jak to opravit? Díky za radu.

No tak Mascom není žádný zázrak, ale uměli i funkčně nabušené modely - pokud je to tento případ, pak nesdílím názor ostatních, že se to nevyplatí opravovat. Umí-li to 100Hz, PIP atp... proč ne.
Moje osobní zkušenost je nicméně taková, že ani servisům se do oprav těchto přístrojů moc nechce a raději budou tvrdit, že už se to nevyplatí a že musí vyměnit celou základní desku a kdesi cosi. Televizor rodičů vykazoval náhodné chyby v obraze - autorizovaný (!) servis nedokázal najít příčinu (ovšem nabídnout hrst alternativních nových televizorů dokázali), snaživý garážník taky ne... až jsem si na to našel čas sám a za cca 10 hodin hledání našel vadný kondenzátor tam, kde bych to vůbec nečekal.