Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkraceni sirky drevene postele ze 140 na 120 cm

Zvazuju koupi drevene postele do mensiho pokoje v panel bytu. Bohuzel se ta postel vyrabi pouze v rozmeru 140x200:
http://www.sconto.cz/cz/produkty/postele/interio-4 129440-xx

Rad bych vedel, jestli je mozne tu postel zuzit na sirku 120cm. Predni celo postele by melo
jit zkratit o 20cm; predpokladam, ze po orezani desky bude treba vyvrtat nove diry
pro cepy. Ale nevim, jestli pujde rozebrat a zkratit zadni celo, ktere je slozene
ze ctyr lati.

Veskere rady jsou vitany. Pripadne muzete poslat kontakt na sikovneho truhlare.

Dekuji.

Vzhledem k tomu, že je to ze Sconta, tak to bude skládačka, takže by neměl být problém čela a rošt zúžit. Když to budeš řezat ruční pilkou s jemným zubem, tak se nemusíš bát ani poškození lamina. Problém bude spíš ta matrace. V ceně dostaneš tuhle velkou, kterou nevyužiješ. Za menší jí těžko někde vyměníš, takže budeš muset koupit jinou. Já bych se na to vykašlal...