Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako zistit unik vody v trubke v podlahe

Zacala sa mi stracat voda v tepelnom systeme zaroven mi zacala vlhnut stena,aj som zacal kopat okolo steny ale za boha som nemohol najst trubku. Mam radiatory a turbo kotol Vailant v baraku mam vsade plavajuce podlahy v podlahe su vedene medene trubky, moc vody neunika tak 2-3deci za 3 dni.da sa nejako zistit presne unik vody z akeho miesta tecie? Byvam 7 rokov novy barak a toto, zena je hotova. Prosim vas o radu alebo riesenie

Dneska uz kde kdo, staci zadat do googlu "mereni termokamerou"- nevim odkud jste a dopravny je jedna z hlavnich polozek. A ani uz to neni tak drahy, 1000-2000 za cca 2h mereni+par fotek a nejaka zprava. Ja si za 1500Kc nechal projet barak na tepelny uniky, vicemene nasel akorat nesestelovany dvere a par drobnosti, ale mimo jine mi ukazal podlahu s vytapenim, sice elektro ale stejne - topny kabely byli videt jako kdyby tam zadna podlaha nebyla. A rikal ze ve zdi najde i kabel k zasuvce, pokud se trochu zatizi, "vidi" to rozdil 0.05°C

Je asi úplne jedno či je alebo nie je spoj v podlahe. Ja oobne som mal prasknutú trubku (vada materiálu), tiež v podlahe. Náhoda bola ,že presne v tom mieste sa mi začala dvýhať plávajúca podlaha - tak som našiel problém.