Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Izolace podlah - jakou lepenku odolnou tahu?

Zdravím,
Koupili jsme na podlahy Hydrobit V60 S35, ale na pásy se stačí špatně podívat a hned se trhají, v komplikovanějších místech jako jsou třeba rohy a různé zlomy je to docela pakárna.
Máte někdo zkušenost s nějakými pásy určenými na izolaci podlah, které obsahují např tkaninu a jsou tedy odolnější?

Dobrý den, doporušuji asfaltové pasy modifikované SBS např. elastek u DEKu, který je vyztužený polyesterovým rounem a dosahuje průtažnosti až 200- 300 %, narozdíl od klasického Glasteku (obdoba sklobitu, asfalt. pas vyztužený skelnou tkaninou), kde průtažnost je poměrně nízká, o pasech s kovovou vložkou nemluvě.

Pěkný den

Tomáš Hrdlička
del (karel)