Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou starou motorku?

Čus. Hledám nějákou veterán motorku, jenže nevím jak hledat. Laurin a klement mi přijde až moc stary, a Jawa manet už moc novy. Chtěl bych něco tak mezi - asi nějáky 30. leta. Takovy ty protáhly mašiny, ještě víc jak právě manet.
Co by jste mi poradili? Jak mám hledat? Dík :)
Změna kategorie, původně: Auto-moto (Kurt)

Však taky, kdo ji vlastní tak ji neprodá. Jinak cenově by byla jen pro někoho hóóódně movitého. Manet byl skutečně z Povážské Bystrice a línej, drncalo to na něm a tenkrát vynález dvoupístu za sebou ve válci to byl pocuc. S pařezem jsem mu odjížděl všude. Pokud se nesežene předválečný veterán někde ze stodoly tak stejně je to drahý špás. Občas se něco nabízí na internetu po renovacích.