Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem firma BENWEST

Varuji všechny před firmou Benwest z Hradce Králového.
1)Tato firma mi nainstalovala místo oken od německého výrobce (jak jsem měl ve smlouvě) okna polská.
2) Objednal jsem si a zaplatil parotěsné a paropropustné pásky. Tyto pásky sice firma nalepila, ale jakmile jsem se nedíval, tak je zase odřezala a pěnu zamazala pouze štukem. který už po měsíci odpadá.
Na mojí reklamaci nereagují.

Ano máte pravdu, měl jsem také tu čest s tímto pánem se setkat a doufám, že ho už nikdy nepotkám. Okna máme také od nich a můžu říct, že vydrží asi tak jen po dobu záruky, absolutně nestabilní plast, strašně pracuje teplo-zima, podle pana Halvy je to v pořádku. Takže nám to podle počasí drhne při zavírání, navíc pořád odpadává kolem oken omítka, už mně to nebaví opravovat, je to pořád dokola. Myslím si že to bude určitě nějaký polský podřadný plast, proto lepší si připlatit a mít kvalitu.