Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skrytí kabelů

Dobrý den,

Mám různé kabely (audio, ethernet, kabel od TV...). Doposud jsem vedl kabely klasicky schované v liště. Nyní po menší úpravě dispozice obývacího pokoje jsem narazil na problém, jak vést kabely, když mám práh. Podél stěny je schovám opět pod lištu, ale jak je ukrýt a vést, když je tam práh?....

To je opravdu problém napsat, jaký práh to je, nebo ho vyfotit? Paneláky se tu stavěly několik desetiletí, takže se i prahy mohou lišit.
Pokud je to ten překrytý šedivou gumou, tak pod ten se dá samozřejmě kabeláž v pohodě schovat (ostatně, kabely pod ním jistě vedou).