Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem gumotextilní lehátko

Prosím o radu čím ošetřit gumotextilní léhátko ,nikde nemá dírku ,jen při ponoření do vody je na povrchu mnošství malých bublinek , polštář drží celý týdeń a zbylé dva díly utečou do rána i když na něm neležím , děkuji za rady

Já jsem hledal v lehátku dírku. Pokud je malá, dost těžko se pod vodou hledá mezi bublinkami co se drží na povrchu. Odkoukal jsem fintu - namočit povrch jarovou vodou, stačí natírat štětkou - ty unikající bublinky se zvýrazní. Pokud bublinky unikají celým povrchem nebo na větší ploše tak vyhodit.