Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem gumotextilní lehátko

Prosím o radu čím ošetřit gumotextilní léhátko ,nikde nemá dírku ,jen při ponoření do vody je na povrchu mnošství malých bublinek , polštář drží celý týdeń a zbylé dva díly utečou do rána i když na něm neležím , děkuji za rady

Přesně tak, vyhodit a koupit nové. Guma po čase zpuchří a začne propouštět, to je neopravitelné. Strávil jsem část jedné dovolené lepením, brzy došly záplaty i chemoprén. Každé ráno jsme byli na tvrdém, no co jsem si musel vyslechnout od své lepší polovičky si asi dovedeš představit...

Recept našic dědů (Vašich pradědů):-):Do zpuchřelé duše nalít oslazené kozí mléko, duši nafouknout a jezdit, aby se rozmístilo po celém vnitřním povrchu. Při případném vypouštění se předem zhluboka nadechnout. Opravdu zhluboka!:-) Blééé, při představě opětovného nafukování lehátka přímo hubou :x:.

Recept o něco novější: Zajít na nejbližší benzinku a koupit spray na dočasnou opravu poškozených pneumatik, který obsahuje jak kašovitou hmotu pro opravu netěsností, tak ztlačený plyn k nafouknutí takového pláště.

Po aplikaci spraye se má jet několik kilometrů. Jestli máš takto nafouknutou matračku povozit vlakem, autobusem, nebo na kole, zůstává nezodpovězeno :-).

Já jsem hledal v lehátku dírku. Pokud je malá, dost těžko se pod vodou hledá mezi bublinkami co se drží na povrchu. Odkoukal jsem fintu - namočit povrch jarovou vodou, stačí natírat štětkou - ty unikající bublinky se zvýrazní. Pokud bublinky unikají celým povrchem nebo na větší ploše tak vyhodit.