Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem připojení symetrizačního členu do antény

Koupil jsem si symetrizační člen TEROZ Loštice UHF http://www.dxc.cz/p427-symetrizacni-clen-uhf-teroz -978/ a potřebuju se zeptat jak ho zapojit do anténí krabičky antény řady color. Ty 2 drátky jsem pochopil že mám zapojit na dipoly(to jsou ty vidličky co nejsou vodivě spojený s anténou?) A z druhý strany pod tím středovým šroubkem je takovej nálitek, v tom místě ho můžu propájet ke šroubku na dně krabičky tak aby byl vodivě spojen s anténou? Připojení koaxu je mi známé ale u tohohle si nejsem jist. Díky za objasnění sem amatér.

Potřebuju vědět jak zapojit ten S. člen do anténí krabice. Připojení koaxu je jasný, těma 2 drátkama myslim ty co vedou z toho členu jako tykadla viz odkaz nahoře. A dále jestli mám propájet zespodu ten člen do antény nebo ne, co je na tom k nepochopení?