Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem připojení symetrizačního členu do antény

Koupil jsem si symetrizační člen TEROZ Loštice UHF http://www.dxc.cz/p427-symetrizacni-clen-uhf-teroz -978/ a potřebuju se zeptat jak ho zapojit do anténí krabičky antény řady color. Ty 2 drátky jsem pochopil že mám zapojit na dipoly(to jsou ty vidličky co nejsou vodivě spojený s anténou?) A z druhý strany pod tím středovým šroubkem je takovej nálitek, v tom místě ho můžu propájet ke šroubku na dně krabičky tak aby byl vodivě spojen s anténou? Připojení koaxu je mi známé ale u tohohle si nejsem jist. Díky za objasnění sem amatér.

Potřebuju vědět jak zapojit ten S. člen do anténí krabice. Připojení koaxu je jasný, těma 2 drátkama myslim ty co vedou z toho členu jako tykadla viz odkaz nahoře. A dále jestli mám propájet zespodu ten člen do antény nebo ne, co je na tom k nepochopení?

Něco vyfocenýho mám, ale nejsem zaregistrovanej.. dobře udělal jsem to tak jak si říkal, koax mam zapojenej, tykadla k dipolum taky a kupodivu hraje to když jsem to zkoušel postavit z okna, ja jsem nevědel zda nemám ten člen propojit s anténou (ráhnem antény na kterém je těch 20 nebo kolik sběračů ve tvaru X, teď nevím jestli to jsou direktory nebo co to je, víš co myslim) protože mi není jasný, jak to sbírá z těch 20 X signál, když je to vodivě propojený jen na dipoly, chtěl jsem to propojit i s ráhnem antény ten člen, takže to je blbost, zničil bych ten člen tím??