Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přívěsný vozík

Zdravím.Měl bych dotaz.Mám vozík za auto na velkých kolech tuším,že na 13" a chci k němu koupit doklady,ale ty mají psané malá kola.Dá se to nějak vyřešit aby nebyl na cestě pak problém?

Horda rádoby "spravedlivých"..to tady na internetu fakt miluju.Pokud má někdo problém s položenou otázkou,tak na ni nemuí reagovat,ale tobychom nebyli v čechách aby se kdejakej záprdek neměl potřebu ke všemu vyjadřovat a psát svůj názor.Stejně je pravdou,že jsem tu otázku nemusel vůbec pokládat,ale chyba lávky.Myslel jsem,že budou reagovat pouze ti co vědí co s tím a pokud to nejde zlegalizovat,tak napíšou důvody proč tomu tak je.
Navíc jsem jasně napsal hned na začátku,že pouze uvažuji o takovéto koupi.
Tak že pindy typu"je to podivné" a podobné je mimo mísu.

Dobrý den,on je totiž rozdíl mezi přestavbou vozidel,která mají výrobce a vozíkem,který někdo postavil na odvoz hnoje na záhumenku,který chce postavit na papíry.Vozík za OA jsem si vyráběl komplet celý krom žehličky ,která musela být koupena nová,jinak jsem vše posháněl po bazarech a podnicích,musel být totiž na vše doklad o koupi materiálu,psal se rok 1985.Udělat nákres vozíku včetně rozměrů a rozměru kol,toto zůstalo vše uloženo na dopravním inspektorátě.Vy však chcete jakýsi vozík postavit na stávající papíry,to bychom si mohli nadále vozíky stavět svépomocí,nejde to.Skončilo to právě v tom 85 roce.Potom bylo ještě možné si koupit polotovar vozíku-fabrický podvozek bez korby,zde nejblíže vyráběli v Pečkách,byl jsem pro tento polotovar kámošovi.Dnes bych vozík asi vzdledem k cenám materiálu nevyráběl.Ale váš případ je o něčem jiném,takže nemá cenu se rozčilovat,nikdo to zde nemyslíme zle,ale vaše myšlenka z mého hlediska připadá jako podvod.