Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem To je krasavec...

Tak tahleta sfiňa je to poslední, co bych chtěl mít v humně:
krtonozka.jpg (originál, 5MB)

Doufám, že to tu jen omylem přistál přespolní kousek.

(kromě pokecu se nabízela i sekce "zahrada", kam ovšem krtonožka nepochybně nepatří :-))

Buďme rádi, že mezi námi žijí takoví krásní tvorové.

No to nevím. Známý dělá na nějaké rostlino něco správě a zavolali je k parcele, na které se doslova hýbala půda. Samá krtonožka. Takže čeho je moc, toho je něúrekom. Ale prý na tu bestii berou sumci.