Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem To je krasavec...

Tak tahleta sfiňa je to poslední, co bych chtěl mít v humně:
krtonozka.jpg (originál, 5MB)

Doufám, že to tu jen omylem přistál přespolní kousek.

(kromě pokecu se nabízela i sekce "zahrada", kam ovšem krtonožka nepochybně nepatří :-))

Stejně je to sranda. Vyrostl jsem na vesnici, chodili jsme na chrousty, prolejzali rybníky a lovili čolky a tak... A Roháče jsem potkal až před čtyřmi roky v tiskárně na noční směně. Přistál vedle rozjetého, rachotícího stroje. :-D
Nosorožíka: http://www.naturfoto.cz/nosorozik-kapucinek-fotogr afie-730.html jsme našli na parkovišti před Tescem, válel se tam před budníkem na vozíky. Pár lidí tam mělo vytřeštěné oči, co to je za sršáňa. ::)
Vezli jsme ho v krabičce od cigár asi šest kiláků do nejbližšího lesa, manželka s ním odmítla jet vepředu. :-D

Buďme rádi, že mezi námi žijí takoví krásní tvorové.

No to nevím. Známý dělá na nějaké rostlino něco správě a zavolali je k parcele, na které se doslova hýbala půda. Samá krtonožka. Takže čeho je moc, toho je něúrekom. Ale prý na tu bestii berou sumci.