Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem převoz pračky

Dobrý den prosím Vás o řadu. Potřebují převést starší automatickou pračku, ale bohužel nemám káru, tak se chci zeptat jestli se stane něco když pračku povezu položenou v autě a ne postavenou na kaře, může tím pračka přestat fungovat když ji položím? Předem moc děkuji za Vaše odpovědi.

Zrovna před týdnem jsme koupili novou pračku. Tu starou si odvezl kolega na chatu. Žádný aretační šrouby, položili jsme jí na záda, na chatě jí vyložil, zapojil a bez problémů pral. Když jsme se my dřív stěhovali z bytu do baráku, taky jsem nic nešrouboval. Takže ta jedna pračka bez úhony přežila dva převozy bez aretačních šroubů. Stačí trochu myslet (je to jako s tvrzením, že lednička se nesmí položit).