Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zásilková služba

Potřebovala bych doručit zásilku - skříň z Pardubic do Tábora. Skříň má rozměry 180 x 80 x 60 cm a váha je asi 35 kg. Nemohu nikde najít službu, ktará by to dovezla tak do 500 Kč. Neporadíte? Nemáte zkušenost? Díky

když by to bylo rozložený (takhle je to zbytečně velkej prázdnej objem - drahé), tak do 50kg to kolem 500,- doveze top trans, složený asi za 1200,-
Leda ukecat někoho s autem, ale ani ten to pod 500,- nedoveze, 600 a výš bude jen za palivo.

myslím si, že za pětikilo regulérní firma toto neodveze, spíš někdo před státem nebo zaměstnavatelem tu službu nevykáže podle legislativy ;-)
zkus najít web kde se poptává/nabízí převoz a dej si tam inzerát, kdyby někdo jel tím směrem a měl místo pro tu věc v autě, může to být pro někoho pěkný přivýdělek (tak jako s přepravou lidí, na to je webů spousta)

index.asp

zeptám se v týdnu kolegyně v práci ta využila služeb nějakého webu na poptávku přepravy po Praze, třeba to bude i na celou republiku :-)

Samozřejmě to uvádějí, jen je potřeba se podívat na stránky té přepravní služby a nehledat to u prodejce vlaječek a matrací.

V přepravní síti DPD můžete přepravit zásilky s těmito maximálními parametry:

Max. délka (nejdelší strana): 175 cm
Max. obvodová délka (2x šířka + 2x výška + délka): 300 cm
Max. hmotnost tuzemské zásilky: 50 kg
Max. hmotnost zásilky u služby DPD 10:00, DPD 12:00 a DPD 18:00: 31,5 kg
Max. hmotnost mezinárodní zásilky: 31,5 kg

Česká pošta - "Obchodní balík", "Balík Do Ruky": zásilka do 30 kg - dopravné, balné a doběrečné 149,20 Kč bez DPH (179,- Kč včetně DPH).

Česká pošta - "Balík Nadrozměr": zásilka nad 30 kg - cena je odvislá od hmotnosti a rozměru zásilky.
Stačí se zeptat na poště ale známý si takto nechává posílat nějaké palety a říkal cenu 350,- ...