Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zásilková služba

Potřebovala bych doručit zásilku - skříň z Pardubic do Tábora. Skříň má rozměry 180 x 80 x 60 cm a váha je asi 35 kg. Nemohu nikde najít službu, ktará by to dovezla tak do 500 Kč. Neporadíte? Nemáte zkušenost? Díky

Z Pardubic do Tábora je to odhadem tak kolem 150 km, jestli se nepletu. Takže za to pětikilo ti to odveze možná tak soused nebo známej, a to ještě pokud bys na něj "byla hodná"... jinak za 500 ti to každá zásilková služba tak maximálně naloží do auta + si naúčtuje kilometry. Cena je odvislá od ceny paliva, typu automobilu, a také na samotné společnosti - může to být 6, nebo taky 12 Kč/km ;-)

myslím si, že za pětikilo regulérní firma toto neodveze, spíš někdo před státem nebo zaměstnavatelem tu službu nevykáže podle legislativy ;-)
zkus najít web kde se poptává/nabízí převoz a dej si tam inzerát, kdyby někdo jel tím směrem a měl místo pro tu věc v autě, může to být pro někoho pěkný přivýdělek (tak jako s přepravou lidí, na to je webů spousta)

index.asp

zeptám se v týdnu kolegyně v práci ta využila služeb nějakého webu na poptávku přepravy po Praze, třeba to bude i na celou republiku :-)

Samozřejmě to uvádějí, jen je potřeba se podívat na stránky té přepravní služby a nehledat to u prodejce vlaječek a matrací.

V přepravní síti DPD můžete přepravit zásilky s těmito maximálními parametry:

Max. délka (nejdelší strana): 175 cm
Max. obvodová délka (2x šířka + 2x výška + délka): 300 cm
Max. hmotnost tuzemské zásilky: 50 kg
Max. hmotnost zásilky u služby DPD 10:00, DPD 12:00 a DPD 18:00: 31,5 kg
Max. hmotnost mezinárodní zásilky: 31,5 kg

Česká pošta - "Obchodní balík", "Balík Do Ruky": zásilka do 30 kg - dopravné, balné a doběrečné 149,20 Kč bez DPH (179,- Kč včetně DPH).

Česká pošta - "Balík Nadrozměr": zásilka nad 30 kg - cena je odvislá od hmotnosti a rozměru zásilky.
Stačí se zeptat na poště ale známý si takto nechává posílat nějaké palety a říkal cenu 350,- ...