Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zapojení zásuvek v koupelně

Zdravím,
tahám elektriku do koupelny a koho potkám tak mu to vyslepičím. Občas narazím na elektrický mistry v oboru kovaný a každý říká něco jiného. Tedy na všech postupech a materiálech se shodnou kromě jediného,samostatně vedený zelenožlutý zemnící vodič ke každé zásuvce která sídlí v koupelně.Někdo tvrdí ,že tam má být jiný zase že ne, zatím je to zhruba fifty fifty.Já to tam už natáhnul, ale rád bych znal pravdu o tom zatraceným drátu.
Budu vděčný děkuji

"Kolik třešní, tolik višní", řekl dnes již klasik, ve filmu "Jáchyme, hoď ho do stroje". Pokud zde uvedené, přesné citace normy umožňují svou nedokonalou formulací nejasný výklad, nezpřesní jej ani o píď názor jednoho z tisíců revizáků víc, než třeba názor někdejšího tvůrce normy, byť je to jistě škoda... :-( Sejdou-li se dva právníci, vzniknou nejméně tři správné právní názory... Takhle nějak asi vzniká nekonečno :-).