Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekacka bezi jen na sytic - motor Honda GCV135

viz predmet.
Jeste je ochotna mizerne bezet na sneka, ale jak posunu do polohy zajic, tak behen cca 4 vterin chcipne.
Sekat se da jedine se syticem.
Benzin je asi mesic stary, pred asi mesicem to s nim jelo normalne.
Co delat?

Asi prvni zkusit benzin novy, co?

Omlouvám se že to vytahuju, ale zase se mi asi ucpala tryska, už jsem to trošku pozapomněl a odkazy moje dřívější už nefungujou, tak si to tu osvěžím novými funkčními odkazy před rozebíráním:

1. Tohle je nákres http://www.superxpower.com/pages/OemParts#/Honda_E ngines/GCV135_A1A_ENGINE%2c_JPN%2c_VIN%23_GJAF-100 0001_TO_GJAF-9999999/CARBURETOR/GCV135-JPN-A1A/241 0Z8H8Z8H0E1400EA (je třeba zvětšit pomocí plus)

2. tady watch] je vidět zhruba od minuty 1,25 jak ta Nozzle Main jde blbě ven ( i tomu technikovi, co jí už vyndal předtím asi tisíckrát :-) ), jde vymáčknout shora po pootočení motýlku.

3. tady watch od minuty 1,46 je vidět krásně, jak tu Nozzle Main vymáčknul zahnutým malým šestihranem vloženým krz motýlek.