Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na připojené káře neblikají blinkry

Ahoj, prosím o radu. Mám Favorita, hodil jsem za něj káru a chtěl jsem vyzkoušet jestli vše funguje. Fungovalo vše, kromě blinkrů. Samostatně na autě fungovalo vše, ale na připojené káře se zapnutými blinkry blikalo všechno ostatní kromě blinkrů. Jak světla, tak brzdy mírně pozhasly a zase se rozsvítili. Co je kde špatně? Díky

Dobrý den,základní dotaz,svítilo to takto spárované někdy?Jinak,vozík připojit za jiné auto a odzkoušet,nebo jiný vozík za vaše auto a zkusit.Zjistit závadu vylučovací metodou.Potom zkoušečku se žárovičkou a proměřit zapojení na vozidle.Na vozíku prosvítit kabeláž zkoušečkou doplněnou baterií,kontakt v zásuvce,druhý konec zkoušečky u kontaktu žárovky.Hlavně nemít nikde zkrat.Základem je správné zapojení obou dílů zásuvky takto: autozasuvka%20CZ.pdf

Dobrý den,pro Gertian,pokud souhlasí zásuvka,tak zrcadlově připojím zástrčku a je to perfekt,je možné,že si výrobci popletli čísílka,ale pokud měřím zásuvku nedemontovanou,tak znám připojení na kolících podle jejich umístění,nebudu pokaždé demontovat abych hledal číslo.K tomuto tématu,pokud to někdy tazateli fungovalo ,nemá cenu řešit správnost zapojení,ale tuto otázku jsem položil ihned,asi to bude tajné.Nevím nad čím laborujete?:-)