Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Starší odstředivka ROMO

Potřebuji vyjmout ze starší odstředivky Romo na 2,5Kg prádla buben.
Uprostřed je plastový šroub, ale nejde povolit a hlavně nevím jestli má levý nebo pravý závit.
Nemá někdo s touto odstředivkou zkušenosti při opravě ??

Přesně tak. Opraváři na to mají forychtuňg. Bacha, je na tom levý závit, povolujeme doprava. Jsem to kdysi dávno rozebíral, narval jsem doprostřed železnou pásovinu velikosti aby se taktak vešla do bubnu a tím povoloval. Bacha na poranění když se to hne. Nejlepší je vzít to hrubým násilím a pak dát tu matici novou (k dostání v opravnách praček).