Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Mikročokoláda" na spojení 0,19mm vodičů

Ahoj,
v mělké krabici na zdi mi ústí dva dvanáctižilové kabely od zabezpečovačky s velmi tenkými lankovými vodiči (0,19mm). Potřebuju je spojit. Zvažuju pájení a nebo je spojit nějakou "mikročokoládou", která by dokázala pevně a bezpečně tyto kabely spojit. Nevíte, jestli se něco takové dá koupit? Případně jak byste to spojili vy? Děkuji.

2xRJ45 konektor + 2x keystone.

Ty kabely vedoucí do konektorů doporučuju před zacvaknutím obalit bužírkou, aby do nedrželo jen na nožích, ale i tím zacvakávacím mechanismem.

keystony mají max. šířku cca 2cm. Výhoda je relativně pevné spojení, snadná výroba spoje a velmi jednoduchá montáž (i případná demontáž).

Pokud by to bylo moc, pak 3x RJ11 a spojit pomocí spojek: spojka-rj-11-prima-59294

P.S.: pokud nechceš keystony, pak existují i spojky RJ45

edit: je třeba konektory na licnu (nikoli na drát). a když nad tím tak dumám, tak vyspojkovat dva/tři licnové konektory bude lepší, než použít keystone (ty jsou na drát)