Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nabijanie navigacie v aute

zdravim viete my niekto poradit preco mi nejde v aute nabijacka(ta do zapalovaca) na navigaciu. pokazena nieje asi lebo ked som ju napojil na 12v adapter doma tak normalne nabija ziadne znamky poskodenia tam niesu ide tak ako ma ale v aute uz nedokaze nabijat. poistky to myslim nebudu lebo uz som ju skusal v troch autach a nejde ani v jednom.

zdravim pani problem odhalen nieco bude zle v tej krabicke na nabijacke poisky v autach boli spalene pozrel to jeden znamy dve poistkove skrinky mam v aute jedna v kufri o tej som vedel a jedna pod volantom hlboko o tej mi povedal ze tam je zapalovacova poistka. ale po vymene poistky a zapojeny nabijacky ju zasa spalilo ale na domacom zdroji to zase normalne nabijalo. Chcel som kupit novu ale nemaju taku parametrovo aku potrebujem tak mam adapter do auta na usb ci by bolo mozne ustrihnut kabel z povodnej nabijacky a napajkovat tam usb koncovku takze by som mal kabel z usb na jednej strane a na druhom konci koncovku dc3,5*1,35. nabijalo by to?

Ještě jednou přečti! Tazatel má zdroj do zapalovače s konektorem USB, který má odpovídající výkon a táže se , zda může použít káblík od původní nabíječky s jackem, když na druhý konec naletuje koncovku USB a tu pak strčí do nového zdroje. Odpověď je ano lze to takto udělat, pokud víš kam který drát napájet a má li zdroj dostatečný výkon. Dokonce se tyto káblíky prodávají, ale nevím, jestli u nás. dc3.5-to-usb.html

Super Henessy to úplne presne napísal mám USB zdroj zo zodpovedajucim výkonom a presne taký kablik potrebujem len to nieje klasicky jack ako na sluchadlach ale z dierkov a take som nikde na Slovensku nenašiel. Včera som pozeral niečo je neteší o USB a písali že dva krajnekabliky sú na elektrinu a dva stredne že sú na dáta takze by nemal byt problém zo zapojenim:-)